Marijampolės centre esantis paštas – naujose patalpose

2021-07-01

Šiandien, liepos 1 d., Marijampolės centre esantis paštas atvėrė duris naujose, pagal modernią koncepciją įrengtose patalpose. Skyrius atidarytas prekybos centre „Maxima“, adresu V. Kudirkos g. 3. Klientų patogumui paštas šeštadieniais dirbs ilgiau, o taip pat nuo šiol klientai bus aptarnaujami ir sekmadieniais. Anksčiau šio pašto klientai buvo aptarnaujami patalpose J. Basanavičiaus alėjoje.

„Svarbiausias kriterijus, kuriuo vadovaujamės perkeldami ar apjungdami pašto skyrius, yra kokybiškų ir patogiai prieinamų paslaugų klientams užtikrinimas. Dauguma atnaujinamų pašto skyrių perkeliami į prekybos centrus, kurie yra dažnai gyventojų lankoma vieta, klientams čia patogu užsukti į paštą einant apsipirkti, greta yra automobilių stovėjimo aikštelės, o pačios patalpos pritaikytos žmonėms su negalia. Su malonumu laukiama marijampoliečių naujame skyriuje“, – sako Lietuvos pašto tinklo vadovas Jonas Sadauskas.

Prekybos centro „Maxima“ patalpose pašto skyrius įsikūręs antrame aukšte. Į jį patekti galima eskalatoriumi. Naujame pašto skyriuje įrengti penki klientų aptarnavimo langeliai, suprojektuota patogi laukimo salė, įrengta erdvi siuntų savitarnos erdvė. Darbo dienomis pašto skyrius klientus aptarnaus tokiu pačiu laiku kaip ir anksčiau (09.00–19.00 val.), tačiau klientų patogumui net 6 valandomis ilgiau dirbs šeštadieniais (09.00–19.00 val.), taip pat klientai bus aptarnaujami ir sekmadieniais (10.00–17.00 val.).

Įrenginėjant naujas pašto patalpas, daug dėmesio skirta ir darbuotojų patogumui, užtikrintos geros darbo sąlygos darbuotojams: įrengtos patogios darbo vietos, specialūs stelažus siuntų sudėjimui bei skirstymui, virtuvėlė, persirengimo kabinos.

Naujasis Marijampolės paštas – tai jau 48 pagal naują koncepciją atnaujintas Lietuvos pašto skyrius. Skyrių atnaujinimas yra vienas iš strateginių įmonės prioritetų, siekiant klientams paslaugas teikti kokybiškai, šiuolaikiškai ir patogiai.

 

 

 

 

 

Buvo naudinga? Dalinkitės: