Aukcione parduotos buvusios Druskininkų pašto patalpos

2021-07-14

2021 m. liepos 13 d. įvykus pakartotiniam viešam aukcionui, Lietuvos paštas sėkmingai pardavė buvusias Druskininkų pašto patalpas. Jos pirkėjui parduotos už 1,16 mln. eurų. Gautas lėšas bendrovė investuos į strateginius prioritetus: darbo sąlygų gerinimą, pašto skyrių bei logistikos centrų atnaujinimą, taip pat IT srities stiprinimą.

Jau kelerius metus Druskininkų pašto klientai aptarnaujami moderniose ir labiau klientų poreikius atitinkančiose patalpose, todėl nenaudojamas patalpas buvo nuspręsta parduoti.

„Lietuvos pašto tinklo atnaujinimas yra vienas iš strateginių bendrovės tikslų – perkeliame pašto skyrius į gyventojams patogesnes vietas, įrengiame juos pagal modernią koncepciją, kad galėtume užtikrinti šiuolaikiškas ir patogias pašto paslaugas. Pagrindinėje įmonės veikloje nebenaudojamo nekilnojamojo turto palaipsniui atsisakome. Tai leidžia koncentruotis į pagrindinę įmonės veiklą, užtikrinti reikalingas investicijas strateginių projektų įgyvendinimui“, – sako Lietuvos pašto Komunikacijos departamento vadovė Ugnė Bartašiūtė.

Parduotos buvusios Druskininkų pašto patalpos yra pastate, kuris įtrauktas į miesto nekilnojamųjų kultūros vertybių teritoriją, adresu V. Kudirkos g. 39.

Buvo naudinga? Dalinkitės: